Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Ongelukkig verliefd[e-boek e-boek]

Imme Dros

Ongelukkig verliefd
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 4,49
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789045115702
Auteur(s) : Imme Dros
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 15+
Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
Uitgever : Singel Uitgeverijen
Verschenen : Maart 2017
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 118
Beschrijving

Daan List komt van Texel. Hij heeft een groot deel van zijn jonge leven met de boot heen en weer gependeld tussen huis en school. Nu zet de boot hem voorgoed over naar het vasteland: hij begint een ander leven als student in Amsterdam. Hij laat zijn dorp achter, zijn thuis, en Reina, zijn grote liefde. Nou ja, ex-liefde. Gelukkig staat zijn vriend van altijd, Wubbe Witte ('Roomse Wubbe') naast hem op de boot: hij studeert ook in Amsterdam.

Toch valt de overgang niet mee, die is misschien wel groter dan Daan aankan. De stad en het studentenleven overdonderen hem en slepen hem mee in absurde complicaties. Katalysator daarbij is Daans nieuwe vriend, de excentrieke Icarus Bakker, branieschopper, durfal, de man die alles kan en alles heeft. Icarus neemt Daan onder zijn hoede zoals vroeger Wubbe Witte dat deed. Daan valt zelfs voor de ongenaakbare zus van Icarus, Liliane, die grote indruk op hem maakt.

In Ongelukkig verliefd rondt Imme Dros haar autobiografisch getinte trilogie over een Texelse jeugd in de jaren vijftig af. Voor deel een, De zomer van dat jaar, kreeg ze in 1981 haar eerste Zilveren Griffel. Het vervolg, Lange maanden, verscheen in 1982.

Velden met een * zijn verplicht