Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Timboektoe rocks![e-boek e-boek]

Carry Slee

Timboektoe rocks!
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789049926335
Auteur(s) : Carry Slee
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 13 15 jaar
Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
Reeks : Timboektoe
Uitgever : Overamstel Uitgevers
Verschenen : Juli 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 165
Beschrijving

Het is een jaar geleden dat de ouders van Kars en Isa een camping zijn begonnen in de Dordogne. Timboektoe is dankzij de hulp van alle vrienden inmiddels een populaire camping.
Zodra de zomervakantie aanbreekt, reist de vriendengroep meteen naar Frankrijk. Annabel en Justin kunnen niet wachten tot ze Kars en Isa weer zien. Het belooft een heerlijke zomer te worden. Maar al snel gebeurt er van alles. De vader van Jules kondigt aan dat hij wil verhuizen. Jules vindt het verschrikkelijk, helemaal omdat zijn hond niet mee kan. Een meisje van de camping wordt verliefd op Kars, en probeert hem en Annabel uit elkaar te drijven. Edgar krijgt verkering met de Franse Sophie, maar haar ex Alain laat dit niet op zich zitten en begint met zijn vrienden Edgar te bedreigen.
Op een nacht breekt er brand uit op het terrein van de camping. Is het een ongeluk of is het vuur aangestoken? En zijn alle inspanningen om van de camping een succes te maken, voor niets geweest?

Velden met een * zijn verplicht