Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Dhr. Bosch denkt ervan overtuigd te zijn een vrouw te willen worden[e-boek e-boek]

Jessie Désirée Bosch

Dhr. Bosch denkt ervan overtuigd te zijn een vrouw te willen worden
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 12,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789083373027
Auteur(s) : Jessie Désirée Bosch
Taal : Nederlands
Onderwerp : Waargebeurde verhalen
Thema : Biografie: algemeen
Uitgever : A House of Legends
Verschenen : Februari 2024
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 208
Beschrijving

'De heer Bosch denkt ervan overtuigd te zijn een vrouw te willen worden', is de minachtende doorverwijzing die de huisarts van Jessie Désirée Bosch schreef toen ze als 17-jarige transgender voor het eerst om hulp vroeg bij haar transitie. Haar moeilijke jeugd, die getekend is door afwijzing en de gruwelijke aftakeling van haar moeder, gaf haar de kracht om te vechten voor haar ware zelf. Met haar persoonlijke verhaal geeft ze een inkijkje in haar jarenlange transitieproces en moedigt ze anderen aan ook in zichzelf te geloven.
Een verhaal over het doorstaan van pesterijen, over het voelen dat je niet goed genoeg bent, over je leven weer oppakken na momenten waarop dat ondenkbaar lijkt, over het vinden van zelfliefde en -acceptatie en over het geloven dat jij de kracht hebt om te dragen wat er op jouw pad komt.

'Niemand kiest ervoor om anders te zijn. Ik ben enorm trots op haar en bewonder haar in alle facetten. Dit boek laat zien wie Jessie is en wat ze heeft moeten overwinnen. Het is een intiem en rauw verhaal.'
- Fred van Leer

Velden met een * zijn verplicht