Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Metten Marten[e-boek e-boek]

Gerard Walschap

Metten Marten
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 6,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789460011641
Auteur(s) : Gerard Walschap
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Historische avonturenroman
Uitgever : Pelckmans uitgevers
Verschenen : Juli 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 151
Beschrijving

Carla Walschap en Walter van den Broeck ontdekten in de nalatenschap van Gerard Walschap een niet eerder gepubliceerde schelmenroman die zich in de zestiende eeuw afspeelt. Bijna een kwarteeuw na zijn overlijden wordt Metten Marten voor het eerst uitgegeven.

Walschap schreef Metten Marten tussen 1946 en 1953, terwijl toen onder meer de romans Ons geluk, Zwart en Wit, Zuster Virgilia en Oproer in Congo gepubliceerd werden. Hij vertelt met vaart en verve de avonturen van een dertienjarige vlerk die samen met een paar zonderlingen de wereld in trekt.

Gerard Walschap (1898-1989) is een van de meest gelezen en gelauwerde auteurs van de twintigste eeuw, met als hoogtepunten in zijn oeuvre Trouwen, Celibaat, Een mens van goede wil, Houtekiet, Zuster Virgilia en vele andere. Walschap ontving in 1968 de Prijs der Nederlandse Letteren.

Velden met een * zijn verplicht