Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Presenteren[e-boek e-boek]

professionals aan het woord

Maritte Braspenning; Jolanda aan de Stegge

Presenteren
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789461560544
Auteur(s) : Maritte Braspenning; Jolanda aan de Stegge
Taal : Nederlands
Onderwerp : Communicatiekunde
Thema : Communicatiewetenschappen
Uitgever : Bertram + de Leeuw Uitgevers BV
Verschenen : April 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 256
Beschrijving

Een presentatie die er gemakkelijk uitziet, daar is altijd hard aan gewerkt. Het moet boeien. - Matthijs van Nieuwkerk

Voor het eerst laten de beste televisiepresentatoren van Nederland het achterste van hun tong zien. Jeroen Pauw, Eva Jinek, Matthijs van Nieuwkerk, Yvon Jaspers, Patrick Lodiers en vele anderen vertellen openhartig over alle ins en outs van hun werk.

Presenteren, professionals aan het woord biedt een schat aan informatie voor iedereen die wel eens een lezing, voordracht of speech moet houden, of dat nu voor een groot of klein gezelschap is. De auteurs Maritte Braspenning en Jolanda aan de Stegge hebben heldere presentatietheorie luchtig versneden met geestige, informatieve citaten en met tal van tips & tricks van de professionals. In dit tijdperk waarin jezelf goed presenteren uiterst belangrijk is, is dit boek een must voor een breed publiek.

Velden met een * zijn verplicht