Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Academische gezelligheid[e-boek e-boek]

Hilde van Liefferinge

Academische gezelligheid
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 17,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789462675315
Auteur(s) : Hilde van Liefferinge
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Biografische fictie
Uitgever : Epo, Uitgeverij
Verschenen : Maart 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 296
Beschrijving

'Als je dit niet wilt, dan doen we dit niet hè.'
Hij: de beroemde professor, kind aan huis in alle televisiestudio's, specialist in de studie van macht, begeleider van haar doctoraat. Zij: zijn jonge assistente, in zijn woorden 'het beste renpaard van zijn stal', de eerste van haar familie die naar de unief trok en zich daar bovendien als een vis in het water voelt. Op een avond, na een receptie, verandert alles. De professor, die een paar maanden later over haar academische toekomst zal beslissen, geeft haar een knuffel en die knuffel slaat om in een houdgreep. Ze bevriest en wordt toeschouwer van haar eigen nachtmerrie.
Academische gezelligheid is een overrompelende roman over grensoverschrijdend gedrag aan de universiteit. Het is een verhaal over loyaliteit en vertrouwen, over macht en geheimhouding, schuld en schaamte, maar evenzeer over traumaverwerking en herstel. Bovenal is het een ode aan de nieuwe mens die niet langer wegloopt van de eigen schaduw en trauma's kan zien als de motor voor een vrij leven.

Hilde Van Liefferinge behaalde een master in vertaalkunde en een master en doctoraat in politieke wetenschappen. Ze is werkzaam als hogeschooldocent.

Velden met een * zijn verplicht