Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De Katten van Cahors[e-boek e-boek]

Wim Van Geffen

De Katten van Cahors
Dit is een PDF PDF e-boek
Prijs: € 4,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een PDF PDF e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789464627930
Auteur(s) : Wim Van Geffen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire fictie
Uitgever : Aspekt B.V., Uitgeverij
Verschenen : Mei 2022
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 155
Beschrijving

'De Katten van Cahors' bestaat uit 24 korte, autobiografische misdaadverhalen. De fascinerende verhalen zijn prachtig opgeschreven door misdaadjournalist Wim van Geffen. Met voorwoord van Peter R. de Vries.

'Realiteit en fictie zijn door elkaar gevlochten, maar leiden altijd tot een pittige pointe. Alle zijn verhalen, waarin een subtiele menselijke fout, een ogenschijnlijk klein toeval, de onverwachte ontmoeting tussen vreemden, tot grote, soms fatale consequenties aanleiding vormen. Het grillige lot voert de boventoon. De auto is prominent aanwezig in hoofd- of bijrol. Het immer sluimerende misdaadelement is nimmer ver weg. De 'couleur locale' zorgt voor een gedegen onderlaag. Deze korte verhalen spelen zich af in zeer verschillende delen van de globe: Nederland, Engeland, Schotland, Frankrijk, Zwitserland, Italië, Japan, het voormalige Joegoslavië en Griekenland, Algerije, Zuid-Afrika, Egypte, Turkije, Iran, Indonesië, Australië, Tahiti, Californië, en de Bermuda's. Veelal plezant voor reislustigen.'

- Wim van Geffen, auteur van 'De Katten van Cahors'.

Wim van Geffen (1920-2016) was misdaadjournalist avant la lettre. Of, zoals Peter R. de Vries hem noemde: pionier van de misdaadjournalistiek. Van Geffen, geboren Rotterdammer, bezocht de Academie van Beeldende Kunsten in de Maasstad, maakte een reeks boekomslagen, maar stortte zich na de Tweede Wereldoorlog in de journalistiek. Hij was jarenlang redacteur bij de Telegraaf.

Velden met een * zijn verplicht