Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Aha![e-boek e-boek]

de nieuwe methode om te stoppen met je verslaving

Marnix Pauwels

Aha!
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789492495228
Auteur(s) : Marnix Pauwels
Taal : Nederlands
Onderwerp : Verslavingsvraagstukken
Uitgever : Uitgeverijen Lucht en Water
Verschenen : Juni 2017
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 106
Beschrijving

Wordt je leven bepaald door een verslaving waar je graag mee zou willen stoppen? Heb je al vaker geprobeerd je gewoontes te veranderen, maar lukte het nooit? Ben je klaar voor een frisse start en een compleet nieuwe kijk op jezelf?

AHA! wijst je de weg.

In AHA! lees je waarom verslavingen eigenlijk niet bestaan, en hoe je zonder eindeloze pijn of strijd met je gewoontes kunt afrekenen. Je leert over de vele misverstanden rond dit thema, waar het intense verlangen naar 'jouw' middel of handeling vandaan komt, en hoe je ervoor kunt kiezen daar niet meer op in te gaan. Aan de hand van drie heldere inzichten of stappen (Afstand, Herkenning, Aanwezigheid) raak je vertrouwd met de enorme kracht, moed en creativiteit die in je schuilt, en leer je weer vrij te leven.
Het maakt niet uit waaraan en hoe lang je verslaafd bent, als je eenmaal inziet dat je 100% mentaal gezond bent, hoef je nooit meer te gebruiken!

Velden met een * zijn verplicht