Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De reus van Amsterdam[e-boek e-boek]

Tanya Commandeur

De reus van Amsterdam
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789026361531
Auteur(s) : Tanya Commandeur
Taal : Nederlands
Onderwerp : Historische roman (populair)
Thema : Biografische fictie
Uitgever : Ambo|Anthos
Verschenen : Mei 2023
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 274
Beschrijving

Levendige roman over de langste Nederlander ooit.

Amsterdam, 1918. Albert is op zijn eenentwintigste zo uitzonderlijk lang dat hij overal wordt nagestaard en geen werk kan vinden. Zijn leven lijkt tot mislukken gedoemd, tot hij door een Duitse impresario wordt ontdekt. Hoewel hij zichzelf helemaal niet als enterainter ziet, komt hij in Berlijn voor een publiek van drieduizend man te staan. Na deze vuurdoop belandt hij bij een circus, waar hij Seppi ontmoet, die zijn showpartners en beste vriend wordt. Hij wordt verliefd op Seppi's zus Mina, en zij ook op hem, maar noodgedwongen scheiden hun wegen zich: Albert vertrekt naar Amerika en Mina blijft achter in Zwitserland. Zal hij haar ooit weer zien?

De reus van Amsterdam is gebaseerd op het buitengewone artiestenleven van Albert Johan Kramer, met zijn 2,42 meter de langste Nederlander ooit.

'Tanya Commandeur wekt vergeten geschiedenis tot leven.' - AD

Velden met een * zijn verplicht