Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Zo was het nu eenmaal[e-boek e-boek]

Gabriele Tergit

Zo was het nu eenmaal
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 14,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789083200262
Auteur(s) : Gabriele Tergit
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Historische fictie
Uitgever : Uitgeverij Van Maaskant Haun
Verschenen : Januari 2026
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 1100
Beschrijving

Het alledaagse leven van rijke en minder rijke families in Berlijn van 1898 tot en met de jaren vijftig van de vorige eeuw, daar gaat het over in de roman Zo was het nu eenmaal. Een groot feest, op 30 januari 1933 - de dag waarop Hitler aan de macht kwam - vormt het hart van het boek. Op dit feest komen bijna alle romanpersonages bijeen en na afloop ervan besluit een deel van hen om Duitsland te verlaten. Ze komen terecht in Praag en Parijs, Londen, Rusland en de VS.
'Onze hele stomme wereld van 1932' wilde Gabriele Tergit in dit boek vastleggen, het leven van generaties van verdrevenen, onder wie dat van Grete, Tergits alter ego, die na de oorlog in kringen van Joodse vluchtelingen in New York belandt.

Van Gabriele Tergit verscheen eerder bij Van Maaskant Haun: De Effingers, Käsebier verovert de Kurfürstendamm en Over de lente en de eenzaamheid.

Velden met een * zijn verplicht